Hulk na Avalonie!

2008-06-10 23:39:38 - Kakteen

picture
Smashhh! To było do przewidzenia. Filmowe Zielone Monstrum zawitało na Avalon i opanuje nasz serwis przez następne trzy tygodnie!

Ledwie zakończyliśmy nasz specjalny tydzień poświęcony filmowi "Superhero", a już otwieramy nowy rozdział w historii Avalonu.

Niniejszym mamy przyjemność ogłosić nasz patronat medialny nad filmem "The Incredible Hulk". Przez najbliższe trzy tygodnie przedstawimy Wam ogromną porcję materiałów, prawie tak ogromną, jak główny bohater dramatu...

Zalecamy codziennie odwiedzanie strony www.marvelcomics.pl. Oprócz wszystkiego, co z Hulkiem związane - obowiązkowo – konkursy z atrakcyjnymi, oryginalnymi nagrodami.

Oczywiście serdecznie zapraszamy na film, bo to on jest tutaj najważniejszy. Produkcja Louisa Leterriera, obok "Iron Mana" i "Mrocznego rycerza", szykuje się na jeden z największych hitów letniego sezonu w kinach na całym świecie. Nie tylko jeśli chodzi o filmy bazujące na kanwie komiksów. Opinie osób, które nowego "Hulka" już widziały, są nie mniej entuzjastyczne, niż w przypadku obrazu Jona Favreau. Zapowiada się więc ogromna porcja emocji...

Polska premiera filmu "The Incredible Hulk" już w najbliższy piątek, 13 czerwca. Hulk będzie miażdżył! Smashhhh!


plakat.jpg
Patroni medialni:

WP.jpgviva.jpgfilmweb.jpgavalon.jpgupc.jpg

  • Dodaj do:
  • wykop.pl