Zbuduj zbroję superbohatera!

2020-10-26 15:55:17 - - źródło: Informacja prasowa

picture
Żaden fan filmów i komiksów z Iron Manem w roli głównej nie może tego przegapić! Zbudowanie modelu legendarnej zbroi Tony'ego Starka będzie niesamowitą przygodą, która dostarczy Ci wielu wrażeń, a czytając kolejne zeszyty kolekcji, będziesz mógł ponownie przypomnieć sobie przygody superbohatera.To wyjątkowa limitowa edycja na licencji Disneya, dzięki której zbudujesz bardzo szczegółowy model o wysokości 60 cm. Poszczególne jego części zostały odlane z metalu i tworzywa sztucznego. Zaprojektowane, wyprodukowane i pomalowane z najwyższą starannością.


Model zbroi wiernie odzwierciedla wszystkie szczegóły. Kolor czerwony i złoty w wysokiej jakości wykończeniu. Reaktor łukowy, repulsory rękawic i butów, a także kaski przyłbicowe mają wbudowane funkcjonalne światła. 52 zawiasy pozwalają dopasować model do różnych pozycji, a także sprawdzić jego wewnętrzny mechanizm. Dodatkowo gotowa zbroja Iron Mana posiada repulsory na butach, przechylne klapy na nogach i ramionach oraz światła, które symulują aktywację repulsorów.

Prenumeratorzy jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę niż w kioskach oraz dodatkowe upominki takie jak: plakaty, segregator na zeszyty kolekcji, koszulka,power bank z logo Iron Mana czy głośnik bluetooth.

Dzięki dodatkowej ofercie Premium zamawiający otrzymają podstawę na model z oświetleniem LED.


Uwaga! Zamów swoją kolekcję online w przedsprzedaży i wprowadź swój kod IRONMANPRO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowe dodatkowe prezenty - plecak i czapkę Iron Mana! 


W prenumeracie taniej niż w kiosku! Tylko w prenumeracie otrzymasz 4 wyjątkowe prezenty:
- pierwszy prezent z pierwszą przesyłką: trzy plakaty z Iron Manem (Iron Man Hulkbuster, Iron Man i Avengers, Iron Man w pozycji atakującej),
- drugi prezent z trzecią przesyłką: segregator na zeszyty kolekcji,
- trzeci prezent z piątą przesyłką: koszulka z reaktorem łukowym,
- czwarty prezent z dziesiątą przesyłką: power bank

Wszelkie dodatkowe informacje o kolekcji znajdziecie na tej stronie

  • Dodaj do:
  • wykop.pl