Serwis internetowy tygodnia: Superhero Hype!

shh.jpg


Bezapelacyjnie najlepszy z całej prezentowanej czwórki. Jeśli potrzebujecie najświeższych informacji, to dobrze trafiliście. Informacje są podawane w większości wypadków w sposób wyczerpujący temat, na tyle, na ile pozwala świeżość newsa. Wygląd serwisu jest jego mocną stroną. Choć niepotrzebnie dubluje się ostatnie wiadomości w "top stores" i "superhero news" na głównej. Mamy RSS, wyszukiwarkę i podstrony najważniejszych filmów. Internauci odwiedzający serwis często biorą udział w sondach realizowanych przez redaktorów, dzięki czemu są one bardzo miarodajne. Dużym plusem SHH! jest forum dyskusyjne. Spore i, co ważne, takie na którym użytkownicy często zabierają głos. Gorąco polecamy.

Komiks internetowy tygodnia: Freak Angels

fa.jpg


Tutaj będzie krótko. Warren Ellis. Tego Pana trzeba Wam przedstawiać? Sądzimy, że nie. Współ zespół z Paulem Duffieldem, prezentują całkowicie za darmo swoje dzieło. Ciekawsze niż Newsweek. Co tydzień, za darmo i w dodatku bez rodzimej polityki.

Blog tygodnia: Komiks na zimno

komiks%20na%20zimno.jpg


Jeśli lubicie gry w skojarzenia i wyszukiwanie smaczków w komiksach, wtedy blog Blutengelda jest w sam raz dla Was. Zakładając, że wszyscy czytelnicy Avalonu lubią komiksy… Żart. Nie jest aktualizowany zbyt często, jednak treść nadrabia całą resztę. Kto by pomyślał, iż Roman Giertych po skończeniu swojej kariery politycznej zajął się nie tylko praktyką prawniczą, a wylądował na domiar tego w komiksie. Jakim? Sprawdźcie sami.

Jeśli macie swoje propozycje na serwis, komiks online lub blog, który moglibyśmy opisać w kolumnie MarWWWel, piszcie śmiało na foxdie@marvelcomics.pl lub dajcie znać na naszym forum.

Fylyp3g

  • Dodaj do:
  • wykop.pl