Serwis tygodnia Emma Frost Files

emmafrostfiles.jpg

Jeśli jesteście fanami Emmy Frost, to tutaj znajdziecie dla siebie miejsce. Serwis zgłębia tematykę tej postaci niemal do szpiku. Przy okazji można wyłapać informacje o innych bohaterach Marvela. Duży plus to estetyczne wykonanie serwisu.

 

Komiks tygodnia: Sin Titulo

sin%20titulo.jpg

Komiks, który nie dość, że jest bardzo fajnie narysowany, to wciąga jak mało który. Pomimo zasypu różnych obrazkowych historii internetowych, thrillerów mamy niewiele, przynajmniej tych dobrych. Bez zdradzania fabuły, gorąco polecamy zapoznanie się z przygodami Alexa. Warto.

 

Blog tygodnia: The Mantis' Quill

 

 


Italian Spider-Man gości u nas nie pierwszy raz. Jeśli chcecie zapoznać się z całością tej przedziwnej historii, to zapraszamy na blog poświęcony temu projektowi. A powyżej próbka tego, co jest zaiste dziwne, co na myśl przywodzi rodzime produkcje Z.F. Skurcz, co z niewyjaśnionego powodu może się podobać, co pokazuje, że nawet makaroniarscy złoczyńcy muszą uważać na siebie, gdy Człowiek-Pająk jest w pobliżu.

 
Jeśli macie swoje propozycje na serwis, komiks online lub blog, który moglibyśmy opisać w kolumnie MarWWWel, piszcie śmiało na foxdie@marvelcomics.pl lub dajcie znać na naszym forum.

 

Fylyp3g

  • Dodaj do:
  • wykop.pl