Serwis internetowy tygodnia: Comics Bulletin

comicsbulletinsmall.jpg


Przyznam szczerze, że Comics Bulletin to dla mnie totalna świeżynka i zajrzałem tutaj pierwszy raz przy okazji pisania tego tekstu. Okazało się to jednak odkrycie dość interesujące i strona już wylądowała wśród moich "ulubionych". Co nie spotykane dla tego typu serwisów, to nie newsy są jego główną siłą napędową, a stałe kolumny pisane przez redaktorów. To właśnie one są najlepiej eksponowane pośrodku strony. Odnośniki do newsów na pasku po lewej, a recenzje nowych pozycji po prawej. Trzeba przyznać, że recenzje to drugi motor napędowy strony. Jest ich sporo i na pewno niejednemu zaoszczędziły trochę kasy. Zachęcam, może i Wy dodacie nową stronę do ulubionych.

Komiks internetowy: Bill and Erik

billieriksmall.jpg

Bill i Erik to imiona głównych bohaterów krótkich, zabawnych historyjek. Jak pisze o nich sam autor, Bill to superbohater, a Erik to zabawny zwierzak, a przynajmniej takie było założenie. Mnie przekonała do siebie już pierwsza historyjka nawiązująca do ostatnich wyborów prezydenckich w USA, a w przepastnych archiwach znajdziecie takich więcej.

Blog tygodnia

Nie, to nie jest błąd strony lub jej autorów. Nie wytypowałem dziś żadnego bloga do prezentacji. Niestety coraz ciężej jest mi znaleźć blogi czysto komiksowe, dlatego zwracam się z prośbą do Was o nadsyłanie propozycji na blog tygodnia. Na pewno znacie ich więcej ode mnie. Mysze w dłonie, palce na klawiaturę i pisać!

  • Dodaj do:
  • wykop.pl